Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...
Цікаво, чи кожен, хто говорить: «Я маю на це право…», «Ви не маєте права так говорити…», «Хто вам давав таке право?», добре знає свої права і виконує обов’язки? Саме з цих питань сьогодні, 13 травня 2016 року, було розпочато семінарське заняття на тему: «Як захистити свої права та свободи у сучасному світі?», яке було проведено Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області за участі Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області та досвідченого адвоката для молодих правників Дніпропетровського юридичного ліцею.
 Безпосередньо на занятті обговорювали основні проблеми теми, проводили дискусію та заохочували активність студентів. Загалом спікери намагались зробити семінар «розсадником знань», забезпечити інтелектуальний розвиток молодих правників, а також формувати у них пізнавальну активність.
Також підліткам була надана змога дізнатися про свої права та обов’язки більше, почути думки спеціалістів у цій галузі, перевірити свій рівень знань.