Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

 До уваги засновників друкованих засобів масової інформації!

  З метою сприяння вчасному виконанню органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, які виступають засновниками (співзасновниками) друкованих засобів масової інформації зареєстрованих на території Дніпропетровської області Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» від 24 грудня 2015 року № 917-VIII (далі – Закон), Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області інформує.
  Триває ІІ етап реформування друкованих ЗМІ засновниками (співзасновниками) яких є органи державної влади, інші державні органи та органи місцевого самоврядування, що завершиться 01 січня 2019 року.
  На другому етапі відбувається реформування друкованих ЗМІ та редакцій, не реформованих на першому етапі, що здійснюється у один зі способів, передбачених статтею 3 Закону.
  Відповідно до статті 4 Закону, засновники (співзасновники) друкованого ЗМІ та редакції приймають рішення про реформування та про спосіб реформування, яке надсилається Державному комітету телебачення та радіомовлення для внесення до Зведеного переліку об’єктів реформування.
 
  З метою надання методичної допомоги засновникам друкованих ЗМІ, Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області пропонує  перейти за наступними посиланнями:
- зразки документів та нормативно-правові акти щодо реререєстрації друкованих засобів масової інформації;
web-сайт Державного комітету телебачення та радіомовлення;
Зведений перелік об’єктів реформування, затверджений наказом Державного комітету телебачення та радіомовлення;
Методичні рекомендації, розроблені в межах Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу «Юридичні аспекти реформування державних і комунальних ЗМІ».
  Нагадуємо, що відповідно до статті 14 Закону, перереєстрація друкованих ЗМІ, що реформуються, здійснюється на безоплатній основі.
  Неподання після завершення процесу реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації (до 1 січня 2019 року) засновниками (співзасновниками) заяви про перереєстрацію відповідних друкованих засобів масової інформації є підставою для визнання свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації недійсним.